Drewniane domy ryglowe

Wyjątkowe domy dla wyjątkowych ludzi !

Domy z drewna ryglowe, inaczej nazywane „pruski mur”, to domy szczególne . Stanowią połączenie tradycji solidnej, rzemieślniczej szkoły, z nowoczesną technologią oraz tradycyjnego wzornictwa z nowoczesną funkcją przestrzeni. Domy drewniane ryglowe mają niepowtarzalny charakter i klimat.

Wieloletnia tradycja

Nieprzerwane stosowanie technologii ryglowej od wieków dowodzi o jej wyjątkowości i szczególnych cechach. Technologia ta wymaga bardzo dobrego surowca, czyli wysokiej jakości drewna, odpowiedniego kunsztu jego obróbki, a także wiedzy i doświadczenia. W zamian mieszkańcy domu zyskują spokój, poczucie bezpieczeństwa i niezwykły klimat domowego zacisza.

Nowoczesna funkcjonalność

Domy ryglowe to jednak nie tylko tradycyjne rzemiosło i ponadczasowy wygląd. Posiadają wszystko to, czego nowoczesny dom i jego mieszkańcy potrzebują – są funkcjonalne, posiadają wysoki poziom energooszczędności oraz umożliwiają montaż wszelkich instalacji, jakie we współczesnym domu być powinny.

Doświadczenie i precyzja

Celem naszej firmy jest urzeczywistnianie wizji i marzeń naszych Klientów. Oprócz największej staranności, jaką wkładamy w każdy realizowany projekt, gwarantujemy również terminowość i profesjonalne doradztwo. Ponadto, poprzez wykorzystanie certyfikowanych materiałów, wszystkie nasze realizacje są pewną i bezpieczną inwestycją na lata.

Posiadamy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Nadzorujemy zarówno przebieg prefabrykacji, jak i samej budowy. Ten sam zespół wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników odpowiada za obydwa procesy.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania, a także wykonamy bezpłatną wycenę wybranego przez Państwa projektu domu ryglowego. Zapraszamy do kontaktu

Formularz