Wiązary dachowe – Zapytaj nas o koszt Twojego dachu !

Wykonujemy zarówno tradycyjne więźby, jak i nowoczesne wiązary dachowe, czyli konstrukcje łączone płytkami kolczastymi MITEK.

Wiązary dachowe stosowane, jako alternatywa dla tradycyjnej więźby i konstrukcji stalowych, pozwalają oszczędnie pokryć znaczne rozpiętości. Jest to nowoczesne podejście do konstrukcji dachów.

Elastyczna oferta

Naszą ofertę odpowiednio dopasowujemy do potrzeb Klienta. Obejmuje ona projekt i prefabrykację wiązarów, a na życzenie możemy wykonać montaż konstrukcji dachu, pokrycie z dowolnego materiału, jego odwodnienie czy deskowanie okapów.

Za główny cel stawiamy sobie zastosowanie nowoczesnych i praktycznych rozwiązań budowlanych, realizowanych zgodnie z preferencjami Klientów.

Solidne materiały

Wykonując wiązary dachowe wykorzystujemy wyłącznie drewno z certyfikowaną klasą wytrzymałości, suszone komorowo, strugane i fazowane. Dzięki temu mamy możliwość wykonania zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych konstrukcji dachowych.

Nasi specjaliści udzielą Państwu wszelkich porad związanych z produkcją i montażem konstrukcji dachowych oraz budową domów z drewna.

Wycenę więźby lub wiązarów dachowych wykonamy nieodpłatnie na podstawie projektu budowlanego. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy