Darmowa wycena

Strona główna » Darmowa wycena

Chcesz wiedzieć ile będzie kosztować konstrukcja dachu Twojego budynku? Wypełnij formularz, a projektanci REGA skontaktują się w ciągu 4-7 dni.
Wszystkie te informacje mają wpływ na koszt konstrukcji. W celu przygotowania jak najlepiej dopasowanej i atrakcyjnej cenowo oferty prosimy o rzetelne wypełnienie wszystkich pól.

  Załącz pliki

  Prosimy załączyć pliki (.jpg, .pdf, .zip) lub podać nazwę projektu typowego w uwagach. Pliki można też przesłać mailem (info@rega.pl) lub przez WeTransfer:
  • rzut kondygnacji pod dachem (najczęściej rzut parteru),
  • rzut dachu,
  • przekroje przez budynek (ważne).

  Chcesz nas poinformować o czymś jeszcze? Zapisz inne notatki poniżej. Może planujesz rekuperację, panele fotowoltaiczne na dachu lub np. Gorąca płyta fundamentowa? Poinformuj nas o tym w wiadomości poniżej. Im więcej będziesz posiadał informacji, tym oferta będzie bardziej dostosowana do Twoich potrzeb.

  Wyrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych przez REGA Sp.z o.o., Węgorzyce 16a, 72-221 Osina w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych jak w załączniku.