Domy szkieletowe z deską

Strona główna » Domy szkieletowe z deską

Domy szkieletowe z deską, czyli budynki z fasadą z desek, często określane są jako domy kanadyjskie. Jest to jedna z najpopularniejszych technologii budowy domów drewnianych. Domy szkieletowe z deską to nie tylko przyjemny klimat naturalnego drewna, ale także solidna, trwała i bezpieczna konstrukcja, którą wybiera wielu Klientów – tak w Polsce jak i za granicą.

Swoboda wyboru

Dajemy naszym Klientom możliwość sięgnięcia po dowolny projekt domu. Jesteśmy otwarci na propozycje związane z doborem gatunków drewna, profili deski elewacyjnej oraz sposobu ich ułożenia na ścianach. To, jak ostatecznie będzie wyglądał dom zależy wyłącznie od naszych Klientów.

Bezpieczeństwo, trwałość, energooszczędność

Domy szkieletowe z deską są popularne od pokoleń, szczególnie w zimnej Skandynawii, co dowodzi, że ta technologia budowy domów z drewna sprawdza się w bardzo trudnych warunkach klimatycznych. Domy szkieletowe są ciepłe, trwałe i służą ich właścicielom przez wiele lat.

Wielowarstwowa budowa ściany zewnętrznej, daje możliwość osiągnięcia bardzo dobrej izolacyjności termicznej i akustycznej.

Suszone, strugane, fazowane drewno z certyfikatami wytrzymałościowymi, potwierdzonymi badaniami każdej partii, zapewnia nie tylko odporność konstrukcji, ale również bezpieczeństwo pożarowe budynku.

Czas budowy

Poszczególne elementy konstrukcji, takie jak ściany, stropy i elementy dachu są prefabrykowane jeszcze na terenie naszego zakładu. To prefabrykacja właśnie gwarantuje szybki przebieg budowy.

Jakość

Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2008. Stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały budowlane z deklaracjami właściwości użytkowych. Mamy doświadczoną, stałą kadrę pracowników i nowoczesne zaplecze maszynowe. Osobiste zaangażowanie, nadzór nad produkcją i budową gwarantują naprawdę dobrą jakość budowanych przez nas domów.

Zachęcamy do kontaktu osoby planujące budowę domów szkieletowych z deską na terenie Polski, jak również inwestorów zagranicznych. Wycena projektu gratis!

    Wyrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych przez REGA Sp.z o.o., Węgorzyce 16a, 72-221 Osina w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych jak w załączniku.

    Poznaj technologię budowy