Domy szkieletowe w tynku

Strona główna » Domy szkieletowe w tynku

Domy szkieletowe w tynku cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Dzięki licznym zaletom są one realną alternatywą dla budownictwa tradycyjnego.

Różnorodnie i estetycznie

Stosowana przez nas technologia pozwala na różnorodne wykończenia elewacji domów szkieletowych, w zależności od potrzeb, oczekiwań i preferencji Klienta. Budując domy szkieletowe w tynku otrzymujemy trwałą, estetyczną i praktyczną elewację, którą możemy wykończyć zarówno tradycyjnie jak i nowocześnie.

Czas budowy

Prefabrykacją ścian, stropów, elementów dachu odbywa się jeszcze w naszym zakładzie. Obejmuje ona również rurarz, puszki na gniazda i włączniki do instalacji elektrycznej.

Technologia prefabrykowanego szkieletu drewnianego daje możliwość budowy latem jak i w trakcie zimy ,zapewnia bardzo krótki czas realizacji całej inwestycji i znakomicie przyspiesza możliwość zamieszkania w wymarzonym domu.

Jakość ISO 9001:2008

Dbamy o jakość na każdym etapie budowy, o czym świadczy posiadany przez nas certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008. Każdorazowo konstrukcja domów szkieletowych prefabrykowana jest w oparciu o projekt wykonawczy . Wykwalifikowana, doświadczona kadra , pracująca na nowoczesnym cyfrowym centrum obróbczym i elektronarzędziach gwarantuje precyzje i wysoką jakość domów.

Ciepło, energooszczędnie

Oferowane przez nas domy szkieletowe w tynku dają możliwość uzyskania doskonałych parametrów energooszczędności ścian, stropu, dachu przy umiarkowanych nakładach kosztowych. (Standardowa ściana zewnętrzna posiada bardzo dobry współczynnik przenikania ciepła na poziomie U=0,142 W/m2k, czyli niemal dwukrotnie lepszy od wymaganego przepisami).

Swoboda wyboru

Wybierając nas jako wykonawcę budowy, zyskujecie Państwo możliwość swobodnego wyboru projektu (zrealizujemy każdy) i zakresu prac, jaki chcieliby z nami zrealizować. Również, dajemy Państwu opcję samodzielnego doboru materiałów (np. okna, pokrycie dachu czy ocieplenie) jednocześnie służąc fachową poradą i wsparciem.

Wykwalifikowany zespół naszych specjalistów chętnie odpowie na wszelkie pytania związane z projektowaniem i budową domów szkieletowych. Zapraszamy do kontaktu!

    Wyrażam zgodę* na przetwarzanie moich danych osobowych przez REGA Sp.z o.o., Węgorzyce 16a, 72-221 Osina w celu i w zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia. Zapoznałem się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych jak w załączniku.

    Poznaj technologię budowy